MaysterCraft

Телефон: (050) 551-63-09, (050) 593-05-21, (097) 057-51-28

Адрес: вул. Коновальця 44 а оф 745 б, Киев, Киевская область Показать на карте

О компании

Mayster Craft — меблева дизайнерська майстерня з фамільними традиціями, що передаються вже впродовж трьох поколінь в сім’ї, яка присвятила себе роботі з деревом. Докладний досвід і професійна майстерність у поєднанні з високотехнологічним обладнанням і натуральною сировиною високої якості дозволяють виробляти оригінальні, екологічні та вишукані меблі для будинків, офісів, готелів, ресторанів, магазинів тощо.

Виробництво Mayster Craft представляє собою органічний баланс верстатної обробки деревини на сучасному обладнанні з ручною обробкою фрагментів і декору, в яких залишається жити тепло душі і рук майстра. Процес розробки і створення кожного предмета меблів абсолютно унікальний та індивідуальний на кожному етапі, а краса і енергетика натуральної деревини в повній мірі розкривають потенціал кожного виробу.

Меблі для вітальні, їдальні, спальні, кабінету, а також сходи та двері, виготовлені за індивідуальними проектами в майстерні Mayster Craft, виробляються в Україні і поставляються в багато країн: Францію, ОАЕ, Казахстан, Саудівська Аравія, та інші.